Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Printer Brother DCP1622W Laser
 
7,250  Ден
Шифра: 112
Бренд: .
Гаранција: 36  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

Brother MFCJ3530DW Full A3,
InkJet Printer, Print A3, Scanner A3, Copier A3, FAX A3, Wireless, Duplex, ADF, 2,7" Touchscreen, Print 22/20 ipm 1200x4800dpi, Copier 1200x4800dpi, CIS Scanner 1200x2400dpi, 128 MB, Print 3.0, AirPrint, Google Cloud Print, iPrint&Scan, Mopria, Card Slots, AirPrint, Google Cloud Print, iPrint&Scan, Mopria, USB&&LAN&WLAN, LC3617BK/C/M/Y (up to 550pgs), LC3619XLC/M/Y (up to 3000/1500pgs) - MFCJ3530DWYJ1    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани