Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
HDD 3.5" 4TB Seagate IronWolf NAS SATA3 5900RPM 64MB
 
7,900  Ден
Шифра: 119
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

Manufacturer: Hitachi
Model: Travelstar 7K1000
Model Number: HTS721010A9E630
Form Factor: 2.5"
Capacity: 1 TB
Platters: 2
Rotational Speed: 7200 RPM
Cache Size: 32 MB
Interface: SATA 6 Gb/s
Dimensions (W x L x H): 2.75" x 3.93" x 9.5 mm
Weight 115g    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани