Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
VGA PCX GeForce GT210 1GB DDR3
 
Шифра: 168
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 24  месеци
Залиха: ???
 
Информации за производот:

GeForce EN210-1GD3-L, NVIDIA GeForce 210, PCI Express 2.0, Video Memory DDR3 1GB, Engine Clock 589 MHz, Memory Clock 1200 MHz ( 600 MHz DDR3 ), Memory Interface 64-bit, D-Sub Max Resolution : 2048x1536, DVI Max Resolution : 2560x1600, D-Sub Output : Yes x 1, DVI Output : Yes x 1, HDMI Output : Yes x 1, HDCP Support,
Цена: 2,350  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани