Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Mouse SBOX M-901 USB
 
190  Ден
Шифра: 169
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

Features
3-button optical mouse
Mouse resolution: 1200 DPI
Works on most surfaces

Specifications
Interface: USB
Optical resolution: 1200 DPI
Power consumption: 5 V DC up to 5 mA
Dimensions: 103.5 x 66 x 38 mm
Net weight: 0.072 kg

System requirements
Windows XP/VISTA/7/8
Free USB port    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани