Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Printer EPSON L3111 InkJet + CISS System
 
9,990  Ден
Шифра: 171
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

EPSON LX-300+II, A4, 9pin, 300cps, original + 4 copies,300 cps 12HSD(10 cpi) Epson ESC/P - IBM 2380+ emulation,3 paper paths,single and continous sheet,paper park,Parallel I/F & Serial I/v    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани