Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Monitor LED 20" AOC E2070SWN VGA
 
4,490  Ден
Шифра: 178
Бренд: .
Гаранција: 24  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

20" Wide LED-backlight
Resolution (max.): 1600 x 900
Response Time: 5 ms
Display Color: 16.7 million
Terminals: VGA    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани