Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
USB 3.0 prodolzen kabel 1.8m
 
250  Ден
Шифра: 193
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

CC-USB2-AMAF-75CM

USB 2.0 A-plug A-socket 75cm cable
USB 2.0 extension cable A plug/A socket 75cm cable
30u" gold-plated contacts suitable for USB 2.0 high-speed data transfer
Moulded, bulk packing    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани