Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Friteza ST DF-8550XW
 
1,990  Ден
Шифра: 194
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

ST DF-8501HW
• Superior Technology
• Фритеза
• Бела боја
• 1800W
• Капацитет 2.5 литри
• Тајмер 30 минути
• Термостат
• Избор на температура на готвење
• Двоен филтер
• Нелеплива површина
• Безбедносен механизам со кој капакот се отвара автоматски со притискање на копче    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани