Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Procesor i3-7100 Kaby Lake Dual 3.9GHz LGA 1151 3MB BOX
 
Шифра: 196
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 36  месеци
Залиха: ???
 
Информации за производот:

ntel i3-4170 3.70GHz, Core Name Ivy Bridge, 2 Cores, 4Threads, 3MB Cache, 64bit, DDR3-1600MHz, Processor Graphics Intel HD Graphics 2500, Thermal Power: 55W, Socket 1155
Цена: 9,990  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани