Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Procesor G5400 Coffee Lake Dual Core 3.7GHz LGA 1151 4MB BOX
 
Шифра: 197
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 36  месеци
Залиха: ????
 
Информации за производот:

Intel G3250 3.2 GHz, Core Name Ivy Bridge, Dual Core Pentium, 2 Cores, 2Threads, 3MB Cache, 64bit, DDR3-1333MHz, Thermal Power: 55W, Socket 1150, Box, BX80637G2120
Цена: 5,900  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани