Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
USB 2.0 Cable A plag MINI 5PM 0.3m
 
100  Ден
Шифра: 199
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

- 1,8m Cable High Speed
- Polybag
- Molded housing
- 4-wire cable, double shielded, 2 x AWG24, 2 x AWG28
- Oxygen Free Copper Conducuctor
- USB 2.0 compliant
- Plug color: black
- Cable color: black    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани