Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Telephone PANASONIC KX-TS500FX
 
Шифра: 217
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ????
 
Информации за производот:

PANASONIC KX-TS520FXJ
• Corded phone
• Beige
• Redial
• Flash
• 3x speed dialings
• LED indication for incoming calls
• Earpiace volume on 6 levels
• Ringer Volume 2 levels + off
• Option for wall mounting
Цена: 790  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани