Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
TV TELEFUNKEN 32HC5510 32" SMART HD
 
Шифра: 224
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 24  месеци
Залиха: ????
 
Информации за производот:

TELEFUNKEN 32HC5510
• 32`` (82cm) SMART LED TV
• HD Ready
• Resolution 1366x768
• 200Hz CMP
• DVB T2/C MPEG4 HEVC (H.265)
• WI-FI
• DLNA
• NETFLIX
• Surround sound
• PVR
• Hotel mode (Passive)
• HDMI x2
• USB x1
• Scart x1
• VGA(PC in) x1
• Ethernet RJ-45 x1
• CI+ Slot
• Digital Audio Output(Coaxial and Optic)
• PC Audio in
• Slim bezel
• Black color
Цена: 10,990  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани