Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
USB 2.0 Cable A plag MINI 5PM 1.8m
 
100  Ден
Шифра: 251
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

CC-USB2-AM8P-6 USB 2.0 A-plug 8pin mini-USB cable 1.8m

Features
* Shielded USB 2.0 1.8m cable with 8P mini-USB connector

Specifications
* USB-AM to 8pin mini USB connector    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани