Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Napojuvanje Gamebird 450W Real power
 
Шифра: 258
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 6  месеци
Залиха: ???
 
Информации за производот:

Features
-ATX/BTX power supply
-400 W, CE-approved
-12 cm cooling fan
-20+4 pin connector
-On/off switch
Цена: 1,790  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани