Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Kompjuter Office - Pentium 3.7GHz/ 4GB RAM/ SSD 240GB/ DVD RW
 
12,490  Ден
Шифра: 27
Бренд: MediaNet
Гаранција: 24  месеци
Залиха: ПРАШАЈ
   
Информации за производот:

Intel G5400 Dual Core 3.7GHz s1151
MB H310M LGA1151 DDR4
VGA (on board)
DIMM 4GB DDR4 2660Mhz
SSD 240GB SATA
DVD RW +/-24X SATA
Case ATX 700W
Keyboard Multimedia
Mouse Optical    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани