Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Kompjuter Gamer Starter
 
19,990  Ден
Шифра: 28
Бренд: .
Гаранција: 24  месеци
Залиха: ПРАШАЈ
   
Информации за производот:

Intel G5400 Dual Core 3.7GHz s1151
Gigabyte H310M-S2V LGA1151 DDR4
VGA GeForce GT730, 2GB DDR3
Mem. 4GB DDR4 2400Mhz
HDD 1TB SATA
Case ATX 750W
Keyboard Multimedia
Mouse Optical    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани