Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
HDD 2.5" 1TB Toshiba SATA3 8MB 5400RPM
 
2,700  Ден
Шифра: 330
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

Interface SATA 3.0Gb/s
Capacity 1TB
Cache 8MB
Average Seek Time 12ms
Average Latency 5.55ms
RPM 5400 RPM

Physical Spec

Form Factor 2.5"
Height (maximum) 9.5mm
Width (maximum) 69.85mm
Length (maximum) 100mm

Features 5,400 RPM Rotational Speed
Advanced Format 512e
Eco-conscious Design
MTTF of 600,000 Hours    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани