Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Patch Cable 5m
 
120  Ден
Шифра: 334
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

PP12-10M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 5 m

Patch cord with moulded strain relief 50u" 8P8C plugs, 5 meters    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани