Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Cable Stereo Plug 4pin to Double Stereo Sockets
 
100  Ден
Шифра: 337
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

CC-OPT-3M Toslink optical cable, black, 3 m

Features
-Toslink optical cable
-Allows losless audio signal sending from a DVD player to an audio equipment
-Bulk packing

Specifications
-Length: 3 m    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани