Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Blender ST HBCE-450J
 
1,290  Ден
Шифра: 340
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

ST HBCE-450J Superior Technology
• Стапчест блендер + сецко 3 во 1
• бела/зелена боја
• Моќност 450W
• 2 брзини
• сад за мерење + сецко
• метална нога од нерѓосувачки челик отпорна на високи температури
• изработка од висококвалитетна ABS пластика
• сечила од нерѓосувачки челик
• ултра тивка работа    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани