Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Battery Charger Platinet with 4AA/AAA batteries
 
650  Ден
Шифра: 341
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

Universal Ni-MH AA & AAA rechargeable battery charger. Charges 4 batteries at the same time. Includes an additional 4 x Ni-Mh HR3 (AAA) battery pack.
Capacity: 900 mAh    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани