Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Pravosmukalka ST SVC-800AR
 
Шифра: 348
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ????
 
Информации за производот:

BOMANN CB 967
• Рачна Безжична правосмукалка
• Бела боја
• постојан филтер за прашина
• 3x NiCd батерии на полнење 5.5V
• 200mAh
• 2 четки како додатоци од кои едната е за тешко достапни површини
• се полни со адаптер на струја
• можност за монтирање на ѕид
Цена: 1,490  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани