Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Digitalna Vaga ST BS-E180 TRANSPARENT
 
650  Ден
Шифра: 357
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

ST BS-E180
• Superior Technology
• Дигитална вага за мерење телесна тежина
• темперно стакло
• ЛЦД Дисплеј
• капацитет 150кг
• градуација 100гр
• Високо прецизни сензори за мерење
• автоматско вклучување
• предупредување за слаба батерија и преголема тежина
• користи 1x CR2032 батерија    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани