Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Fen za kosa so ST HD-O2400BS 2400W
 
Шифра: 385
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ???
 
Информации за производот:

ST HD-D2200DI
• Superior Technology
• Фен за коса со Јонизација
• 2200W
• црна боја
• дифузер
• концентратор
• заштита од прегревање
• 2 брзини
• 3 температури
• копче за ладен воздух
• висококвалитетен DC мотор
Цена: 650  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани