Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Kafemat za filter kafe ST CM-1200Q
 
Шифра: 386
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ???
 
Информации за производот:

BOMANN KA 183 CB WHITE
• Апарат за филтер кафе Кафемат
• Бела боја
• 1.5л капацитет на садот - за 12-14 кафиња
• 900W
• филтер кој се вади
• индикатор за ниво на вода
• систем против капење
• инокс подножје за одржување топлина
Цена: 890  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани