Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Fen za kosa BaByliss Expert 2100 D322E
 
1,290  Ден
Шифра: 428
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

BaByliss Expert 2100 D322E
• Фен за коса
• црна боја
• 2100W
• 3 брзини/температури + копче за ладен воздух
• 75км/ч брзина на дување
• Дифузер
• Концентратор 10мм
• Штеди до 25% енергија    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани