Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
DIMM 2GB DDR2 800Mhz Micron
 
Шифра: 438
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ???
 
Информации за производот:

ynix 2 GB DDR2 RAM PC2-6400 240-Pin DIMM

General Features:
-2 GB DDR2 (Double Data Rate) RAM
-PC2-6400
-800 MHz
-240-Pin
Цена: 1,400  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани