Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Batteries 800mAhp Recharg AAA 2pack Sony
 
330  Ден
Шифра: 439
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

Ni-MH rechargeable AAA batteries, 800mAh, 2pcs blister pack

Features
Rechargeable Ni-MH batteries
Suitable for MP3 players, cameras, remote controllers etc.

Specifications
Voltage: 1.2 V DC at 800 mAh capacity
Recharge cycles: at least 500
Material: Ni-MH
Size: standard AAA size, 10.5 mm x 44.5 mm
Net weight (of each battery): 14 g
Package Contents
Rechargeable AAA batteries: 2 pcs    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани