Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Digitalna kujnska vaga Beurer GERMANY KS 22
 
Шифра: 444
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ????
 
Информации за производот:

Beurer GERMANY KS 22
• Дигитална кујнска вага
• сива боја
• Посебен дел за мерење онд нерѓосувачки челик
• ЛЦД дисплеј на допир
• капацитет 3кг
• ултра тенка - 15мм
• TARE функција
• градуација 1гр
• автоматско исклучување
• индикатор за преоптеретеност
Цена: 890  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани