Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
GamePad Wireless Gembird PC/PS2/PS3
 
Шифра: 445
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ???
 
Информации за производот:

Avatec GAP-8012,
Dual Joypad USB port,
8 way directional buttons + 10 digital fire buttons, Cable length: 1.5 meters
Цена: 790  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани