Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Earphones Gembird MHP-EP-001
 
Шифра: 478
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ???
 
Информации за производот:

Features
-Stereo earphones
-High quality bass driven sound for optimal music experience
-Comfortable soft silicone ear cushions

Specifications
-Frequency response: 50-18000 Hz
-3.5 mm stereo audio plug
-Cord length: 0.9 m
-Dimensions 42x16.4x15 mm
-Net weight: 12 g
-Color box packing
Цена: 130  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани