Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Kukiste ATX Matrix MX-11
 
Шифра: 492
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ???
 
Информации за производот:

FRONT PANEL
* USB2.0 x2, Mic x1, Audio x1

Chassis
* Metal SGCC 0.45T (standard)

Drive Bays & Spec.
* 5.25' ' x3
* 3.5'' x3
* Expansion Slots x7

PSU
* 700W Black

Reserved fan Ports:
* Front:1x 12cm
* Rear: 1x 8cm
* Side: 1x12cm"

Chassis size: 350*175*405 mm
Weight: 3.0 kgs
Цена: 1,350  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани