Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
PSU 350W Gembird Black Box Power
 
1,500  Ден
Шифра: 520
Бренд: .
Гаранција: 6  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

Power supply unit, 350W Real Power ATX/BTX, active PFC, 12 cm fan, "BlackBoxPower" series

Specifications
12 cm cooling fan
Active PFC
Temperature control card for low-noise performance
Connectors:
4 pcs x SATA, 20+4 pin, 2 pcs x Molex, P4+4, 550 mm length wires
CPU: (P8 = 2 pcs x 4P), 4 pin 12 V x 1 pc
PCI-e: 6+2 x 1 pcs    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани