Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Cooler DeepCool Theta 15 PWM - LGA 1150/1151
 
Шифра: 53
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ???
 
Информации за производот:

Quality heatsink with Ф92mm fan to dissipate heat very efficiently.
Screw and back plate installation to ensure system safety.

Application For

Intel Socket 65W
LGA1155/LGA1156

Core i7/i5/i3;Pentium G
Цена: 400  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани