Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Digitalen termometar Topcom TH-4651
 
450  Ден
Шифра: 569
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

Topcom TH-4651
• Дигитален термометар
• прикажување за 10 секунди
• може да се употребува во уста
• ректално и под пазуви
• меморија за последно мерење    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани