Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Procesor AMD Ryzen 7 1800X Eight-Core 3.6GHz AM4 BOX w/o Cooler
 
Шифра: 576
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ????
 
Информации за производот:

AMD FX-6100 3.30GHz, 6MB Cache and 8MB Associative shared Cache, 95W, Socket AM3+, 64-bit, Core Name Zambezi, 6 Cores, 6 Threats, Memory Controler Dual-channel DDR3 1866, Black Edition, BOX, FD6100WMGUSBX
Цена: 20,800  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани