Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Monitor LED 22" ST-22X300V
 
Шифра: 580
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 24  месеци
Залиха: ????
 
Информации за производот:

ST 22" 22X300V
• Superior Technology
• Wide LED monitor
• Resolution: 1920x1080 (FHD)
• Brightness: 250cd/m2
• Contrast ratio: 5000000:1
• Viewing angle: H:176°V:170°
• Viewing area: 477.5x268.5(mm2)
• Response time: 2ms
• Display color: 16.7M
• Interface: 1 x VGA
• Screen Size: 21.5`` Wide
• X-Series
• Accessories: Power cable
• User manual
• VGA cable
Цена: 4,690  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани