Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Notebook Asus ROG G531GT i7-9750H/32GB/512GB SSD/GTX1650 4GB/15.6" FHD IPS/BT/Backlit Kb/WIN10
 
52,000  Ден
Шифра: 581
Бренд: .
Гаранција: 24  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

ASUS X541UA-GO1345 (BLACK)
• Intel Core i3-6006U (2.0GHz
• 3M Cache)
• 4GB DDR3 1600MHz (on-board)
• 1TB 5400rpm
• 2.5``
• DVD SuperMulti
• Intel® HD graphics 520
• BT4.0
• 36WHrs
• 3-cell Li-ion Battery Pack
• 3xUSB (1xType C)
• HDMI 1.4
• VGA port
• 6W speaker
• VGA camera
• 2kg
• 15.6`` HD LED (1366x768) glare    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани