Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Pegla na parea ST SI-2400B
 
Шифра: 597
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ???
 
Информации за производот:

ST SI-2400B
• Superior Technology
• Пегла на пареа
• Сино бела боја
• Керамичка површина
• 2400W моќност
• 35гр постојана пареа
• 120гр ударна пареа
• Систем против капење
• Систем против бигор
• Самочистење
• Спреј функција
• 2м должина на кабел
Цена: 850  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани