Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
DIMM 1GB DDR2 800Mhz
 
900  Ден
Шифра: 61
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

Hynix 1 GB DDR2 RAM 240-Pin DIMM

General Features:
1 GB DDR2 (Double Data Rate) RAM
800 MHz
240-Pin    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани