Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Smartphone Samsung SM-A202 Galaxy A20e Black
 
10,490  Ден
Шифра: 615
Бренд: .
Гаранција: 24  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

Samsung SM-A202 Galaxy A20e Black
• Dual Sim
• 5.8 Inch PLS TFT capacitive touchscreen
• Multitouch
• Chipset: Exynos 7884
• Octa-core (2x1.6 GHz & 6x1.35 GHz)
• Internal Memory: 32GB
• RAM: 3GB
• Primary Camera: 13MP + 5MP
• Front Camera: 8MP f/2.2
• 12mm (ultrawide)
• OS: Android v 9.0 (Pie)
• Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
• WiFi Direct
• Dual Band
• Hot Spot
• Bluetooth 4.2 A2DP EDR LE
• GPS whit A-GPS
• GLONASS
• BDS NFC
• Sensors: Fingerprint (rear-mounted) accelerometer proximity compass
• Non-removable Li-Ion 3000 mAh battery
• P/N: SM-A202FZKDSEE    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани