Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
DIMM 256MB 400MHz DDR
 
400  Ден
Шифра: 63
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

ProMOS 256 MB DDR PC-2100 184-Pin DIMM


General Features:
256 MB DDR (Double Data Rate) RAM
PC-2100
266 MHz
184-pin    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани