Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
USB 2.0 Cable A-plug to Micro B-plug 1m
 
80  Ден
Шифра: 630
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

Features
-Male A plug to male Micro-B plug USB 2.0 cable
-Gold-plated contacts for reliable high-speed data transfer
-Moulded connectors

Specifications
-Moulded connectors: USB AM, Micro USB 5 pin male
-Dimensions: diameter: 4.5 mm, length 0.3 m
-Black color    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани