Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Notebook Power Adapter for Asus
 
1,200  Ден
Шифра: 641
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

ITEM CODE: NBP18
90W AC ADAPTER COMP ACER ASUS COMPAQ IBM HP LITEON FUJITSU-SIEMENS TOSHIBA 19V 4,74A PLUG 1,7/5.5 MM

Compatible 90W AC ADAPTER COMP ACER ASUS COMPAQ IBM HP LITEON
FUJITSU-SIEMENS TOSHIBA

Input: AC100-240V (worldwide use)
Output: DC19V 4.74A
Power: 90W
DC Connector size:
Internal Diameter: 1.7mm
External Diameter: 5.5mm    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани