Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
DIMM 512MB 400MHz DDR
 
800  Ден
Шифра: 65
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

DDR 400MHz Memory module
.Configuration:32Mx8, 64Mx8
.Bandwidth:3.2GB/sec
.Voltage:JEDEC standard 2.5V
.CL:3    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани