Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Notebook Bag Fiesta 16"
 
600  Ден
Шифра: 664
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

Very light and universal notebook bag. Fashionable colors. Suitable for 15,6" notebooks. Made of good quality polyamide fabtric.
External size 39*29*4,5 cm
Notebook pocket size 38,5*27,5*3,9 cm
Weight 0,52 kg
For 15,6" notebooks    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани