Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
DIMM 4GB DDR4 2400MHz Gail
 
1,300  Ден
Шифра: 67
Бренд: .
Гаранција: 36  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

Type: DDR4 DIMM 288-pin
• modules: 1x 4GB
• JEDEC: PC4-19200U
• Voltage: 1.20V
• Special features: Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile)    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани