Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Mouse LOCIC LM-21 Wireless
 
Шифра: 670
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ???
 
Информации за производот:

Delux M107GX+G07UF 2.4GHZ Wireless Optical Mouse,
10 Meters Effective distance,
Resolution: 1000DPI,
red enginee NANO receiver inside,
Keystroke Lifetime: 3.000.000 cycles,
Injection black, Delux logo, Window box
Цена: 390  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани