Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Pravosmukalka SAMSUNG VCC4135S37/BOL
 
3,490  Ден
Шифра: 674
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

SAMSUNG VCC4135S37/BOL
• Правосмукалка
• Црвена боја
• Моќност на моторот 1600 W
• Вмукувачка моќ 320 W
• ниво на бучност 83db
• Собирање на прашина во кеса
• Капацитет на садот за прашина 3.0л
• Контрола On/Off
• 6 степени на моќност
• Cyclone Фитер
• Микро Филтер на издув
• Pena филтер на мотор
• Дводелна челична цевка
• Четка 2-Step (NB-250)
• додатоци за ќошина и пајажина
• Витливо црево 360
• Автоматско повлекување на кабелот
• Радиус на движење 9
•2м    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани